Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Medicover Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
kontrakt B2B
praca zdalna
982 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

W Medicover realizujemy projekty z branży MEDTECH, tworząc rozwiązania dla klientów, pacjentów, lekarzy i pracowników. Pracujemy w środowisku architektury mikroserwisowej, przy użyciu narzędzi oferowanych przez platformy cloudowe (Azure). Nasze projekty prowadzimy w metodykach zwinnych (Scrum, Nexus), jak również klasycznych.

Twoja praca polegać będzie na:
  • Programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android
  • Współudziale w planowaniu oraz implementacji testów
  • Sporządzaniu dokumentacji technicznej
  • Współudziale w opracowywaniu projektów systemów i komponentów
Czego od Ciebie wymagamy?
  • Umiejętności programowania w Kotlin
  • Znajomości REST API
  • Dobrej znajomości narzędzi takich jak Android SDK, GIT, Gradle, Maven,
  • Znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID
  • Znajomości wzorców architektonicznych (MVVM, MVC)
  • Znajomości DI, IoC
  • Doświadczenia z testami automatyzującymi UI
  • Doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych
  • Praktycznej wiedzy na temat udostępniania aplikacji w Google Play
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenia w programowaniu min 3 lata
Fajnie, jeśli będziesz:
  • Posiadać znajomość narzędzi CI / CD
  • Rozumieć programowanie reaktywne
  • Posiadać znajomość Combine
  • Znać Agile, Jira i Confluence
  • Mieć doświadczenie z Azure Devops
  • Mógł/mogła udostępnić nam referencje w postaci własnych/wytworzonych komercyjnie aplikacji w sklepach iOS/Google
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Poznaj

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.