Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

ASTEK Polska
Kraków
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
491 dni temu
Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Miejsce pracy: Kraków

Szukamy osoby, która dołączy do zespołu odpowiadającego za tworzenie inteligentnych rozwiązań konkurujących z innymi dostawcami w branży grzewczej oraz dostarczanie najwyższej jakości aplikacji na platformy Android oraz iOS.

Język angielski wymagany jest na poziomie B2/C1 w mowie i piśmie.

Stawka:

1000 - 1200 zł netto + VAT / dzień / B2B lub do 16.000 zł brutto / miesiąc / Umowa o pracę

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji, w tym: przeglądy kodu, testy jednostkowe
  • Udział w spotkaniach technicznych
  • Bycie członkiem zespołu scrumowego
Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Android Developera (Regular Android Developer)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na Platformę Android
  • Doświadczenie w pracy z Java, Kotlin, Gradle, Android Studio, GIT
  • Doświadczenie z Continuous Integration (Team City, Jenkins)
  • Mile widziane portfolio własnych projektów
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • Pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym;
  • Udział w międzynarodowych i innowacyjnych projektach z obszaru IT;
  • Dostęp do szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz najlepszych praktyk;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opiekę medyczną oraz stomatologiczną);
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne oraz możliwości podnoszenia swoich kompetencji.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.