Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

MKS SYSTEMS
Warszawa
praca stacjonarna
3078 dni temu

Ogłoszenie numer: 921872, z dnia 2016-01-11

MKS SYSTEMS

MKS SYSTEMS

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla globalnej firmy szwajcarskiej. Portfolio projektów obejmuje tworzenie aplikacji biznesowych, aplikacji na platformy mobilne oraz programowania mikrokontrolerów.

Gramy fair – chcesz zrealizować coś czym będziesz mógł się pochwalić w przyszłości, a jednocześnie wniesiesz do zespołu wartość w postaci umiejętności technicznych i interpersonalnych – odwdzięczymy się przyjaznym miejscem pracy, ciekawymi projektami, normalnymi relacjami oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

www.mkssystems.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych na system Android
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i ulepszanie produktów
  • Udział w procesie projektowania „user experience" tworzonych aplikacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java oraz Android SDK
  • Bardzo dobra znajomość systemu Android z zakresu architektury aplikacji i dostępnych standardowych komponentów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję oraz kontakt bezpośredni w tym języku

Mile widziane:

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość notacji UML
  • Znajomość wzorców projektowych

Oferujemy

Poza wynagrodzeniem oferujemy:

  • Pakiet medyczny (lub dofinansowanie)
  • Parking
  • Uczestnictwo w projektach R&D
  • Eventy integracyjne