Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Android Software Engineer

Grape Software s.c.
Kraków
praca stacjonarna
4532 dni temu
gora1.jpg

Nasz Klient, firma Grape Software s.c. specjalizującą się w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw  poszukuje  ludzi z pasją i zainteresowaniami w dziedzinie IT  na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: MW/ANQ1

3.jpg
Grupa Most Wanted! od 12 lat jest liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Z pasją i zaangażowaniem wspieramy polskie i zagraniczne firmy poprzez dobór i rozwój kapitału ludzkiego.

Jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, Most Wanted! posługuje się w swojej działalności Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

W skład Grupy Most Wanted! wchodzą następujące marki: Most Wanted! HR Consulting Group, Most Wanted! Media Service, Most Wanted! Training Institute, Most Wanted! Conferences.
3.jpg

3.jpg

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android,
  • Współpraca z zespołami tworzącymi logikę po stronie serwera,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z zespołem testerów.

Wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android,
  • dobra znajomość Android SDK,
  • bardzo dobra znajomość języka Java,
  • umiejętność projektowania aplikacji mobilnych,
  • znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich stosowania,
  • znajomość narzędzi takich jak: ANT, Maven, Subversion/Clearcase,
  • elastyczność i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji

Oferujemy:
  • umowa o pracę lub inna forma współpracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin – praca stacjonarna w Krakowie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowych zespołach,
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenia i certyfikaty,
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)