Zobacz więcej ofert pracy

Animator kultury

Stowarzyszenie FILMFORUM
Warszawa
praca stacjonarna
2206 dni temu

Ogłoszenie numer: 1970760, z dnia 2018-05-08

FILMFORUM to ogólnopolska organizacja, która od 2003 roku zajmuje się produkcją i organizacją szkoleń, warsztatów, festiwali, imprez masowych, pokazów plenerowych, konferencji i akcji promocyjnych.
FILMFORUM tworzy kompleksowy program promocji młodych talentów filmowych na bardzo szerokiej płaszczyźnie, dając początkującym, zdolnym filmowcom różnorodne możliwości prezentacji swoich dokonań, weryfikacji umiejętności i konfrontacji własnej twórczości z szerszą publicznością. Tworzymy wartościowe przedsięwzięcia kulturalne, naukowe i edukacyjne.
Za cel stawiamy sobie dotarcie do jak najszerszego kręgu odbiorców - w szczególności osób mieszkających poza wielkimi aglomeracjami, gdzie dostęp do zasobów kultury jest utrudniony.

Więcej informacji: www.filmforum.pl

Zapraszamy na cykl szkoleń dla animatorów kultury do "Pracowni A35".

Zdobądź doświadczenie w zakresie zarządzania kulturą. Zgłoś się na warsztaty, które przygotują cię do animowania kultury w jej różnych obszarach.

Wszystkie szkolenia zostaną opracowane i poprowadzone przez managerów i animatorów kultury, którzy od lat organizują wielopłaszczyznowe przedsięwzięcia kulturalne.

"Pracownia A35" jest miejscem otwartym dla każdego, a szkolenia są nieodpłatne.

Rekrutacja trwa do 21 maja.

Więcej informacji: www.a35.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Uczestnicy projektu będą mogli wybrać szkolenia spośród zagadnień:

  • zarządzanie organizacją,
  • finansowanie projektów / pozyskiwanie środków,
  • profilowanie i programowanie inicjatyw kulturalnych,
  • marketing, reklama i PR,
  • organizacja i logistyka wydarzeń kulturalnych.

Oferujemy

  • miejsce pracy: ul. Gen. Władysława Andersa 35, 00-159 Warszawa
  • brak wynagrodzenia