Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator/ka ankieterów cati

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za cały cykl realizacji badań CATI z klientami korporacyjnymi i przedsiębiorstw,przygotowujesz bazy do realizacji,skryptujesz ankiety (przy wykorzystaniu Data Collection Predictive Solutions),nadzorujesz realizację ankiet przez wewnętrzny zespół...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Ankieter Warszawa
Ankieter Telefoniczny / Ankieterka Telefoniczna

Holiday Travel Center Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Wilanów
praca stacjonarna
2013 dni temu

Holiday Travel Center to największa, międzynarodowa firma w Polsce, działająca od 25 lat w branży turystycznej. Poszukujemy osób do krótkiego sondażu telefonicznego dotyczącego turystyki.

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Zadania:
  • krótki sondaż telefoniczny dotyczący turystyki

Wymagania:
  • nienaganna dykcja,
  • sumienność,
  • pozytywne nastawienie,
  • komunikatywność,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia
Oferujemy:
  • interesującą, perspektywiczną pracę z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego,
  • wysokie zarobki, adekwatne do osiąganych celów,
  • system motywacyjny, dodatkowe nagrody i bonusy!
  • pracę w młodym zespole,
  • miłą atmosferę,
  • gwarantujemy szkolenia prowadzone przez specjalistów.