Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ANKIETER TELEFONICZNY

SMG/KRC Poland Media SA
Warszawa
praca stacjonarna
6349 dni temu

Ogłoszenie numer: 25248, z dnia 2006-12-25

Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej SMG/KRC Poland Media S.A. OFERTA PRACY DLA STUDENTÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do głównych zadań należeć będzie realizacja badań rynkowych przez telefon.

Wymagania

§ Komunikatywności § Wysokiej kultury osobistej § Umiejętności szybkiego i płynnego czytania § Dobrej dykcji § Dyspozycyjności § Dobrej organizacji pracy § Minimum średniego wykształcenia § Łatwości w nawiązywaniu kontaktów § Szybkiego pisania na klawiaturze § Znajomości obsługi komputera (w stopniu podstawowym)

Oferujemy

§ Godzinowy system wynagrodzeń § Godziny pracy pomiędzy 8.30 do 21:00 w trzech 4 godzinnych zmianach § Kompleksowe przygotowanie do pracy poprzez system szkoleń § Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego § Miłą atmosferę pracy § Pracę w młodym zespole