Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy / Aparatowa

EcoWipes
Nowy Dwór Mazowiecki
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
114 dni temu

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Mieszanie komponentów potrzebnych do procesów produkcyjnego
  • Obsługa urządzeń do produkcji płynów do nawilżania włóknin
  • Kontrola poprawności działania urządzeń i parametrów procesu produkcyjnego
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, urządzeń i wyposażenia okołoprodukcyjnego
  • Przestrzeganie procedur produkcyjnych i kontroli jakości, prowadzenie obowiązującej dokumentacji jakościowej
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera
Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe techniczne, mile widziane kierunki chemiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień jakościowych na produkcji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność
  • Dokładność, precyzja, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Poznaj

EcoWipes Sp. z o.o.

EcoWipes jest spółką celową, której powołanie wiąże się z zamiarem rozpoczęcia działalności w sektorze produkcji artykułów higieniczno-kosmetycznych. Rodzajem przeważającej działalności firmy, zgodnie z charakterystyką PKD jest produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży.