Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy / Operator procesów

Synthos S.A.
Oświęcim
praca stacjonarna
1613 dni temu

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy obecnie działającym na skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: SNS/5/2019

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych
  • Współdziałanie w pracach zespołu
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.
  • Przestrzeganie norm z zakresu systemów ISO

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na rezultaty i osiągnięcia
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej Firmy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i nowych doświadczeń
  • Dofinansowanie do opłat za żłobek i przedszkole dla dzieci pracowników
  • Świadczenia w ramach ZFŚS
  • Premię kwartalną oraz roczną
  • Dyspozycyjność - praca w systemie

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Synthos S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

1. Administratorem Danych jest Synthos S.A. z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Chemików 1, NIP: 549 00 02 108, REGON: 070472049;

2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: dpo@synthosgroup.com;

3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych;

4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora Danych;

5. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;

7. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c) przenoszenia danych,

d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego;

8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.