Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Trzebinia
Aparatowy Procesów Chemicznych

Variant S.A.
Trzebinia
praca stacjonarna
4721 dni temu

Variant S.A. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów i dystrybutorów produktów z branży motoryzacyjnej, m.in. kosmetyków, klejów i chemii motoryzacyjnej, obecnym na rynku od 1991 roku. Niekwestionowanym liderem w dziedzinie sprzedaży opasek i obejm metalowych. Oferujemy ponad 15 tys. pozycji asortymentowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzebinia

Nr Ref.: AP/2011

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę instalacji rerafinacji olejów odpadowych, naprawę i konserwację maszyn. Warunki pracy: praca na wysokości, praca w trybie zmianowym – ciągłym.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego o profilu technicznym
  • sumienności i dokładności
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • uczciwości
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej znajomości komputera
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Rerafinacji
  • realną możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie