Najnowsze oferty pracy

  • Operator Procesów Chemicznych - Aparatowy

    CHEMNOVATIC Sp. z o.o. Sp. k.   Lublin, Ludwika Spiessa 9    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie dokumentacji technologicznej dla obsługiwanych instalacji, Kontrola i obsługa urządzeń instalacji produkcyjnych, Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie procesów produkcji, Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji nikotyny - poznanie procesu...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy Produkcji Gazów Technicznych

Air Liquide Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2616 dni temu

Grupa Air Liquide, obecna w 80 krajach, zatrudniająca 68 000 pracowników, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Air Liquide Polska Sp. z o. o. jest obecnie czołowym producentem i dystrybutorem gazów technicznych i medycznych w Polsce.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku
  • Obsługa bloku tlenowego oraz urządzeń z nim współpracujących

  • Pełnienie cystern gazami ciekłymi

  • Przestrzeganie procedur, przepisów, instrukcji, zarządzeń i poleceń służbowych

  • Przestrzeganie przepisów i instrukcji BHP i p. poż. na swoim stanowisku pracy w zakresie swoich uprawnień

Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne z zakresu elektryki, elektromechaniki, automatyki, mechatroniki lub elektrotechniki

  • Znajomość obsługi komputera

  • Min. roczna praktyka na stanowisku eksploatacji przemysłowych instalacji elektrycznych,

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP typu E powyżej 1kV (może być nieaktualne),

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Tryb pracy
  • Praca w systemie 4-brygadowym

Oferujemy
  • Pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Szkolenia wprowadzające

  • Możliwości rozwoju zawodowego