Najnowsze oferty pracy

  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...
Zobacz więcej ofert pracy

Aparatowy

PCC Rokita Spółka Akcyjna
Brzeg Dolny
praca stacjonarna
3431 dni temu

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Aparatowy

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Nr Ref.: AP/PCC/2014

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesów technologicznych i operacji występujących przy produkcji

  • samodzielne prowadzenie i obsługa operacji technologicznych otrzymywania środków pomocniczych

  • samodzielne prowadzenie operacji rozładunku, magazynowania, przesyłania, wysyłki surowców i produktów

  • przygotowanie i zabezpieczanie wyrobów chemicznych do wysyłek

  • pomoc przy pracach za- i rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym

  • wykształcenie zawodowe techniczne

  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym czterobrygadowym)

  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz odbycia szkoleń

lub listownie:

CWB Partner Sp. z o.o.
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.