Aplikant adwokacki / radcowski

Hymon Energy Sp. z o.o.

Tarnów

11 dni temu

W związku z prężnym i dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz stale rosnącym popytem rynkowym ogłaszamy dodatkową rekrutację.

Szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska:

  • sporządzanie pism procesowych w sprawach sądowych,
  • sporządzanie projektów odpowiedzi na zapytania prawne z zakresu m.in. prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa bankowego,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz wniosków do KRS,
  • zastępowanie adwokatów w postępowaniach sądowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zakresie opisanym powyżej,
  • umiejętność profesjonalnego redagowania pism i opinii prawnych,
  • dogłębne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów prawnych,
  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • samodzielne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (komputer, telefon),
  • pakiet benefitów,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie od 4-6 tys. netto w zależności od doświadczenia.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Aplikant
Aplikant - osoba odbywająca aplikację adwokacką, radcowską, notarialną, sądową, prokuratorską lub komorniczą. Aby ukończyć aplikację, należy przejść cykl szkoleniowy przewidziany programem aplikacji, trwający od 3 do 3,5 roku. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych w urzędach, sądach, prokuraturach lub kancelariach prawniczych. Po zakończeniu aplikacji przystępuje się do egzaminu zawodowego, składającego się z ...
Praca Aplikant