Najnowsze oferty pracy

  • Asystent radcy prawnego

    Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Sołtysa   Tarnowskie Góry    praca stacjonarna   dziś wygasa
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zadania: wsparcie w zapewnieniu obsługi prawnej klientów kancelarii, przygotowanie i opiniowanie umów, sporządzania projektów pism procesowych, przygotowania projektów korespondencji z urzędami, instytucjami i organami administracji publicznej, wykonywania innych bieżących obowiązków...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Aplikant Poznań
Aplikant adwokacki / radcowski

Wojcieszak Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
1199 dni temu

Ogłoszenie numer: 4144477, z dnia 2021-01-27

 Kancelaria Adwokacka Wojcieszak Basiński i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Poznaniu zaangażuje do współpracy aplikanta adwokackiego lub radcowskiego  do wsparcia merytorycznego w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów instytucjonalnych oraz przedsiębiorców.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • sporządzanie pism procesowych w sprawach cywilnych,
  • sporządzanie projektów odpowiedzi na zapytania prawne z zakresu m.in. prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa bankowego,
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz wniosków do KRS,
  • zastępowanie adwokatów w postępowaniach sądowych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w zakresie opisanym powyżej,
  • umiejętność profesjonalnego redagowania pism i opinii prawnych,
  • dogłębne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów prawnych,
  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Zgłoszenie powinno także zawierać:

  • oczekiwane przez Kandydata wynagrodzenie miesięczne netto;
  • numer telefonu do kontaktu z Kandydatem;