Aplikant radcowski / adwokacki

TGC Corporate Lawyers

Warszawa

1 dzień temu

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od 1990 r. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów kancelarii.

Oczekiwania:

  • Prawnik/aplikant radcowski/adwokacki pierwszego roku.
  • Pogłębiona wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych.
  • Znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego. Preferowani kandydaci po studiach w ramach programu Erasmus lub po odbytych kursach prawniczego języka angielskiego.
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego. Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość drugiego języka jak i doświadczenie zdobyte w innych kancelariach będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, kursów językowych).
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie firm doradczych zatrudniającej ponad 500 osób
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Merytoryczne wsparcie specjalistów z wielu dziedzin prawa.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Elastyczne godziny pracy (8-10 / 16-18)

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

www.tgc.eu

Poznaj

Grupa Advartis

Dlaczego warto wybrać Advartis?

Advartis to grupa spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Nasze marki:
  • Crowe
  • Contract Administration
  • TGC Corporate Lawyers
Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, także dla największych globalnych marek. Nasz model współpracy z klientami jest oparty na relacjach, z wieloma z nich współpracujemy od ponad 20 lat.

Proces rekrutacji w Advartis

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe

Poznaj stanowisko: Aplikant
Aplikant - osoba odbywająca aplikację adwokacką, radcowską, notarialną, sądową, prokuratorską lub komorniczą. Aby ukończyć aplikację, należy przejść cykl szkoleniowy przewidziany programem aplikacji, trwający od 3 do 3,5 roku. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych w urzędach, sądach, prokuraturach lub kancelariach prawniczych. Po zakończeniu aplikacji przystępuje się do egzaminu zawodowego, składającego się z ...
Praca Aplikant