Aplikant radcowski (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Poznań

13 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośrednia współpraca z dyrektorem zarządzającym na Polskę
  • Doradztwo prawne w bieżących sprawach Spółki
  • Aktywny udział i wsparcie we wdrażaniu najlepszych praktyk w spółce, tworzeniu
    i aktualizowaniu regulaminów, procedur i polityk
  • Sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych i innych dokumentów z zakresu działalności spółki
  • Współtworzenie obszaru „compliance” w Spółce
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych oraz orzecznictwa sądowego mających wpływ na działalność Spółki
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki w sprawach wymagających wsparcia prawnego
  • Koordynacja współpracy z kancelarią prawną i innymi doradcami zewnętrznymi

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej lub wewnętrznym dziale prawnym spółki
  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Duża samodzielność i proaktywna postawa

OFERUJEMY:

  • Dobrą atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu
  • Różnorodność zadań
  • Możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pół etatu lub B2B (do wyboru przez kandydata)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Lekcje języka angielskiego

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Aplikant
Aplikant - osoba odbywająca aplikację adwokacką, radcowską, notarialną, sądową, prokuratorską lub komorniczą. Aby ukończyć aplikację, należy przejść cykl szkoleniowy przewidziany programem aplikacji, trwający od 3 do 3,5 roku. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych w urzędach, sądach, prokuraturach lub kancelariach prawniczych. Po zakończeniu aplikacji przystępuje się do egzaminu zawodowego, składającego się z ...
Praca Aplikant