Najnowsze oferty pracy

  • Asystent sędziego

    SĄD OKRĘGOWY W WARSZAWIE   Warszawa    praca stacjonarna
    asystent
    5 dni
    Wymagania: zgodnie z art. 155 § 2 powołanej wyżej ustawy na stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniona osoba, która: jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich, jest nieskazitelnego charakteru, ukończyła wyższe studia prawnicze w...
Zobacz więcej ofert pracy

Aplikant Radcowski

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4176 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma z branży prawno-finansowej poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Sporządzanie projektów pism procesowych i pozwów;
  • Przygotowywanie projektów umów;
  • Administracja dokumentacji procesowej;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze – preferowani aplikanci radcowscy II roku;
  • Doświadczenie pracy w kancelarii prawnej co najmniej 12 miesięcy;
  • Samodzielność, dokładność, sumienność;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
Oferujemy:
  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;