Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Application Backend Developer

T-Mobile Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1069 dni temu
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Zespół odpowiada za rozwój i utrzymanie wiodącego cyfrowego rozwiązania dedykowanego klientom biznesowym T-Mobile. Nasz cel to stworzenie najlepszego w swojej klasie rozwiązania, umożliwiającego klientom B2B korzystanie z intuicyjnych rozwiązań e-Commerce i selfcare. Aby osiągnąć ten cel – koncentrujemy się na 4 obszarach działania:

  • Wysoka stabilność i dostępność rozwiązania – możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi do monitoringu i wizualizacji (Dynatrace, Kibana);
  • Transformacja technologiczna – czyli migracja rozwiązania do chmury na technologię umożliwiającą ciągła realizację zmian (java 15, vue.js);
  • Business as usual – czyli bieżąca realizacja zmian odpowiadających na potrzeby rynkowe;
  • Transformacja biznesowa – czyli wdrożenie rozwiązań UX gwarantujących prostą i intuicyjną nawigację po serwisie, wdrożenie aplikacji w oparciu o rozwiązanie PWA oraz podłączenie narzędzi monitorujących zachowania użytkowników w oparciu o które można optymalizować serwis (Hot Jar, Google Analytics, Google Data Studio).

Nie boisz się wyzwań, lubisz znajdować rozwiązania i jesteś skoncentrowany/a na potrzebach biznesowych? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aśTAK, dołącz do #TeamMagenta!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Odpowiedzialność za tworzenie oprogramowania (kodu) eSerwis, czyli rozwiązania e-commerce i selfcare dla klientów biznesowych T-Mobile;
  • Zapewnienie technicznej funkcjonalności oprogramowania eSerwis, a także nadzór nad serwerowym i bazodanowym zapleczem oraz bezpieczeństwem i rozwojem zastosowanych rozwiązań;
  • Publikacja stworzonych przez siebie funkcjonalności przy pomocy specjalnego API;
  • Bieżąca optymalizacja kodu i struktury działania portalu;
  • Ścisła współpraca z front-end developerami, którzy wykorzystują stworzone przez niego komponenty.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Minimum 4 - letnie doświadczenie developerskie w komercyjnych projektach;
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w Java przy użyciu frameworku Oracle ATG Web Commerce;
  • Bardzo dobra znajmość SOAP oraz współpracy aplikacji przy użyciu szyny danych;
  • Znajomość REST;
  • Znajomość zagadnienia architektury mikroserwisowej;
  • Podstawowa znajomość technologii Webowych takich jak CSS,HTML,JS;
  • Podstawy frameworka VUE.JS i PWA;
  • Znajomość na wysokim poziomie następujących technologii:
    • Java 15
    • Oracle DB
    • Repozytorium Plików GIT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów (Agile);
  • Doświadczenie w pracy z Jira;
  • Doświadczenie w pracy z szyną integracyjną.

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych...

Poznaj

Dlaczego warto?

Dzisiaj T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

Świadczymy nie tylko usługi z zakresu telefonii komórkowej. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Dzięki kilkunastu Data Center, mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed dzisiejszymi cyberzagrożeniami.

Proces rekrutacji

Krok zbieranie_aplikacji Zaaplikuj
Krok ikona spotkanie Poznajmy się
Krok ikona propozycja wspolpray Dołącz do nas