Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    7 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt BI

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior / asystent
umowa o pracę
praca stacjonarna
911 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/AL/BIA/0804
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie inicjatyw technologicznych, pilotów nowych technologii w obszarze Business Intelligence
  • Rozwój kompetencji technologicznych w tym zastosowania technologii chmurowych w BI
  • Współtworzenie roadmapy inicjatyw rozwojowych
  • Współpraca z działami biznesowymi i rozumienie potrzeb biznesu
  • Realizacja projektów w obszarze BI: analiza, projektowanie architektury, nadzór nad realizacją i zapewnienie ciągłości funkcjonowania wdrożonych rozwiązań
  • Aktywny udział w projekcie transformacji Grupy PP
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: Informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w obszarze Business Inteligence na stanowisku Projektanta lub Architekta w obszarze BI lub IT.
  • Znajomość zagadnień hurtowni danych i modelowania danych (pożądana znajomość baz danych Teradata, Oracle lub MS-SQL)
  • Znajomość narzędzi ETL (znajomość Informatica PowerCenter, NiFi, Flink, Alteryx, Oracle Golden Gate będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość metodyk związanych z projektowaniem architektury korporacyjnej
  • Doświadczenia w pracy w sektorze telekomunikacyjnym lub z chmurami publicznymi oraz w metodykach SCRUM będą dodatkowymi atutami
  • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność współpracy i orientacja na wykonywanie postawionych zadań
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia