Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista SAS Warszawa
Architekt Hurtowni Danych (SAS)

INTITEK Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2484 dni temu

INTITEK, francuska grupa dynamicznie rozwijająca się w Polsce, zatrudniająca blisko 700 pracowników jest firmą dostarczającą swoim Klientom rozwiązania outsourcingowe w obszarze specjalistycznych usług w zakresie IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. INTITEK ma wypracowaną pozycję na rynku europejskim, z oddziałami we Francji, Polsce, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, działa także w Kanadzie i Brazylii.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności. Digital Industry, Data Science oraz IoT to obecnie główne obszary naszego rozwoju.

Miejsce pracy: Warszawa

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Projektowanie platformy hurtowni danych od podstaw
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w obszarze zaawansowanej analityki
  • Współtworzenie wizji rozwoju hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence
  • Współpraca z analitykami, architektami, właścicielami biznesowymi, programistami oraz konsultantami zewnętrznymi
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji utrzymywanych rozwiązań

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub matematyki
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu dużych baz danych lub systemów klasy DWH/BI
  • Znajomość technologii i narzędzi z portfolio SAS Institute
  • Znajomość języków SAS 4GL, SAS Macro Language
  • Znajomość języka programowania BASH/SH
  • Umiejętność pracy w środowiskach opartych o serwery Unix/Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

MILE WIDZIANE

  • znajomość platformy Oracle Exadata i platformy SAS
  • doświadczenie w tuningu aplikacji lub/i zapytań 4GL/SQL

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy w środowisku międzynarodowym przy realizacji projektów bazujących na najnowszych technologiach;
  • Wsparcie relokacyjne;
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę.