Architekt krajobrazu
EPCM Executive Search
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę
rekrutacja online
6 dni temu

Międzynarodowy deweloper, który stale rozwija się na polskim rynku poszukuje nowej osoby na stanowisko Architekt / Specjalista ds. Chłonności Gruntów. Nowa osoba będzie stale współpracować z działem Zakupu Gruntów w zakresie oceny potencjału nieruchomości gruntowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Biuro w Warszawie o oraz inwestycje budowlane zlokalizowane w regionach: Poznań, Śląsk, Wrocław, Szczecin

Zakres zadań:
  • opracowywanie wykonawczych projektów zieleni
  • graficzne opracowanie i prezentacja projektu
  • wykonanie kosztorysu projektu (w zakresie roślin i prac związanych z nasadzeniem)
  • kontakt z klientami, działem leasingu
  • inwentaryzacja zieleni i prac związanych z nasadzeniami
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakość
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • sprawność w komunikacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność projektowania i tworzenia w programach graficznych, m.in. AutoCad
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mobilność
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pakiet socjalny
  • satysfakcję zawodową i możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy
  • udział w budowaniu nowych rozwiązań w firmie i na rynku
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.