Zobacz więcej ofert pracy

Architekt krajobrazu

EPCM Executive Search
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
944 dni temu

Międzynarodowy deweloper, który stale rozwija się na polskim rynku poszukuje nowej osoby na stanowisko Architekt / Specjalista ds. Chłonności Gruntów. Nowa osoba będzie stale współpracować z działem Zakupu Gruntów w zakresie oceny potencjału nieruchomości gruntowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Biuro w Warszawie o oraz inwestycje budowlane zlokalizowane w regionach: Poznań, Śląsk, Wrocław, Szczecin

Zakres zadań:
  • opracowywanie wykonawczych projektów zieleni
  • graficzne opracowanie i prezentacja projektu
  • wykonanie kosztorysu projektu (w zakresie roślin i prac związanych z nasadzeniem)
  • kontakt z klientami, działem leasingu
  • inwentaryzacja zieleni i prac związanych z nasadzeniami
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie
  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakość
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • sprawność w komunikacji
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność projektowania i tworzenia w programach graficznych, m.in. AutoCad
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mobilność
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pakiet socjalny
  • satysfakcję zawodową i możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy
  • udział w budowaniu nowych rozwiązań w firmie i na rynku