Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Architekt - Programista

Strategix Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4785 dni temu

Strategix - międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania i integracji systemów dedykowanych dla branży dóbr FMCG poszukuje do naszego oddziału w Poznaniu kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: AP/03

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość co najmniej jednego z wymienionych języków programowania:
    • Visual C++
    • Visual C#
    • Visual Basic
  • znajomość co najmniej jednego z wymienionych zagadnień:
    • relacyjne bazy danych (w szczególności MS SQL Server)
    • wiedza praktyczna z zakresu projektowania i programowania systemów informatycznych
    • urządzenia mobilne z platformą Windows Mobile
  • kwalifikacje dodatkowe:
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
Zadania:

W zależności od kwalifikacji i pozycji:

  • projektowanie rozwiązań informatycznych
  • projektowanie i budowa oprogramowania
  • projektowanie struktur baz danych
  • doradztwo w dziedzinie integracji systemów
  • wdrażanie gotowych rozwiązań w siedzibie Klienta
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej.
Nasza oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do najnowszych narzędzi oraz unikalnych technologii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwości realizowania projektów zagranicznych
  • projekty z klientami należącymi do czołowych międzynarodowych koncernów
  • praca w dynamicznym zespole
  • możliwość osobistego rozwoju
  • prywatna opieka medyczna