Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Architekt rozwiązań IT
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
64 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Aktualnie Dział Technologii Informatycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT

Zakres obowiązków:
  • projektowanie architektury systemów,
  • projektowanie i modelowanie architektury integracyjnej ,
  • przeglądy jakości kodu, wspólna analiza z programistami, wyznaczenie dalszego kierunku działania,
  • wsparcie w utrzymaniu i rozwoju szyny danych (Mule ESB),
  • wspieranie zespołów przy wytwarzaniu systemów,
  • wspieranie Product Ownerów w obszarze architektury systemów,
  • zapobieganie długowi technologicznemu i jego niwelacja,
  • rozpoznawanie i wybór nowych technologii informatycznych.
Poszukiwane kompetencje:
  • min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie kompetencji architekta systemowego IT
  • min. dwuletnie doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania ze znajomością:
  • dobrych wzorców integracyjnych oraz architektonicznych (m. in. REST, mikroserwisy),
    • UML, BPMN,
    • CI/CD
    • kubernetes.
  • umiejętność projektowania złożonych systemów informatycznych,
  • zdolności interpersonalne.
Dodatkowym atutem kandydatów będzie:
  • znajomość frameworków architektonicznych (TOGAF),
  • znajomość Enterprise Architect,
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, warsztaty, spotkania z ekspertami,.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednej z uczelni WSB i DSW, na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).
  • Pracę hybrydową.
  • Kurs j. Angielskiego online
  • Dodatkowe dni wolne w roku (średnio ok 7-8 dni w roku)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jako TEB Akademia jesteśmy założycielem największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.
Jesteśmy firmą, w której pracują ludzie z pasją, o szerokim spojrzeniu na otaczający świat. Lubimy swoją pracę, bo robimy to, co jest dla nas ważne. Każdy może przynieść nowe rozwiązanie lub podzielić się najbardziej szalonym pomysłem czy inspiracją i mieć pewność, że zostanie wysłuchany. U nas nie można się nudzić.
Tu szybko płynie czas, a my rozwijamy skrzydła i chętnie podążamy za nowymi trendami. Przede wszystkim ważne jest dla nas obserwowanie zmieniającej się rzeczywistości i szukanie rozwiązań, które będą odpowiedzią na aktualne potrzeby - szczególnie w zakresie szkolnictwa wyższego.
A co najważniejsze, lubimy siebie nawzajem, co powoduje, że dobrze nam się razem pracuje, a dodatkowo łączą nas różne zainteresowania, którymi się chętnie dzielimy i zarażamy. Zapraszamy do naszego grona!

Proces rekrutacji

Krok Aplikuj
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy

Opinie pracowników

Piotr Kucharski

Projekty, które realizujemy są często pionierskie, odważne, na tyle innowacyjne, że wymagają od nas ciągłego poszerzania wiedzy. Najbardziej cenię to, ile uczymy się przy każdym nowym zadaniu – szukamy wiedzy w zewnętrznych źródłach, zbieramy dane, uczymy się od siebie nawzajem.

Magda Karpińska

Ciągłe doskonalenie naszych projektów i procesów, aktualność rozwiązań, które wspólnie tworzymy, wszystko to powoduje, że i w powtarzalności jest miejsce na kreatywną pracę. Cieszę się, że jestem częścią zespołu ludzi, którzy inspirują, potrafią słuchać i są otwarci nie tylko na swoje przekonania.

Więcej