Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Architekt Rozwiązania

Orange Polska S.A.

Warszawa

62 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • tworzenie koncepcji rozwiązania w projektach IT w ścieżce wdrożeniowej FastTrack
  • wykonywanie konfiguracji w systemach
  • koordynacja i nadzór nad pracami analityków dziedzinowych zaangażowanych w analizy
  • współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie potrzeb na rozwój architektury aplikacji i danych
  • analiza i wydawanie rekomendacji architektonicznych w programach i projektach
  • weryfikacja i odbiór produktów dostarczanych przez Vendorów
  • projektowanie rozwiązań dla skomplikowanych, cross-obszarowych problemów produkcyjnych
  • dzielenie się wiedzą i prowadzenie warsztatów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w branży Telco
  • posiadasz doświadczenie w obszarze MOBILE lub FIX
  • znasz SQL i podstawy programowania
  • posiadasz doświadczenie w integracji systemów – mile widziane
  • posiadasz umiejętności analityczne
  • potrafisz współpracować w zespole
  • chętnie się uczysz oraz zdobywasz wiedzę o nowych technologiach
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim – mile widziane
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Internet i telefon bez limitu
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Kartę sportową bez limitów
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Prywatną opiekę medyczną
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Architekt Sieci

Osoba na tym stanowisku jest jednym z niezbędnych członków każdego zespołu projektowego w branży IT. Zawodowo zajmuje się tworzeniem projektów w zakresie architektury sieci oraz nadzoruje proces ich wdrażania do praktycznego użycia. W codziennej pracy odpowiada za rozwój i wsparcie techniczne dotyczące takich rozwiązań, jak m.in. roadmaps oraz „high level designs” oraz wprowadzenia do ...
Architekt Sieci Praca Architekt Sieci

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (829)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1937)
Radom (151)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (177)
Nysa (75)