Zobacz więcej ofert pracy

Architekt

GRAF Pracownia Architektoniczno-Graficzna
Białystok
praca stacjonarna
6980 dni temu

Ogłoszenie numer: 10493, z dnia 2005-04-26

Pracownia Projektowa zajmująca się projektowaniem budowlanym, doradztwem inwestycyjnym, doradztwem pokrewnym

Architekt

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Realizacja zadań na stanowisku architekta. Wykonywanie projektów architektoniczo-budowlanych, wykonywanie inwentaryzacji budynków, przygotowywanie wniosków do programów PHARE, SPO WKP.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe w danej branży, - praca z komputerem szczególnie wymagana znajomość oprogramowania AutoCad, - prawo jazdy, - doświadczenie na w/w stanowisku; - dobra prezencja; - komunikatywność;

Oferujemy

ciekawą i pełną wyzwań pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia,możliwość zdobycia praktyki w zawodzie, pracę w młodym zespole.