Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Architekt

HR SIGMA Katarzyna Jaworska

Bielsko-Biała

8 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Architekt
Obowiązki:
  • samodzielna realizacja projektów z zakresu: mieszkaniowego, przemysłowego i usługowego.
Wymagania:
  • znajomość programu REVIT oraz BIM (warunek konieczny),
  • studia kierunkowe,
  • doświadczenie w branży - mile widziane,
  • kreatywność i chęci rozwoju.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju w prężenie rozwijającej się firmie,
  • pracę w przyjaznym zespole specjalistów.

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firma a profesjonalistami na rynku pracy. Główne założenia firmy opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określaniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz na przygotowaniu i prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Pracodawcom firma gwarantuje pomoc w doborze kandydatów do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.

Poznaj stanowisko: Architekt

Architekt - realizator zleceń na realizacje obiektów architektonicznych. Zawód architekta jest trudny do zdefiniowania, należy do zawodów interdyscyplinarnych. Do architektów zalicza się: artystów, inżynierów, kierowników budowy, urbanistów, ruralistów, architektów krajobrazi oraz architektów wnętrz. ...
Architekt Praca Architekt

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (801)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2168)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (241)