Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
AREA SALES MANAGER (do działu dystrybucji oprogramowania)

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
5795 dni temu

Ogłoszenie numer: 46498, z dnia 2008-07-07

autoryzowany i bezpośredni przedstawiciel na rynku w Polsce ponad 30 zagranicznych producentów specjalistycznego oprogramowania poszukuje osoby do działu dystrybucji oprogramowania oraz sprzętu sieciowego na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za współpracę z partnerami oraz klientami w zakresie aktywnego wsparcia sprzedaży wybranych linii produktowych (oprogramowania oraz serwisów).

Wymagania

  • Znajomość rynku IT
  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami i klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

    Oferujemy ciekawą i stabilną pracę na samodzielnym stanowisku w młodym i dynamicznym zespole oraz atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.