Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Art Director

Devire

Poznań

16 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Poznań

Nr ref.: PL39354

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Art Director

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca innowacyjne i funkcjonalne akcesoria dziecięce. W związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko:

 

Art Director

Miejsce pracy: Poznań

 

Zadania:

 

odpowiedzilaność za spójność i atrakcyjność przekazów graficznych we wszystkich kanałach offline i online na rynku międzynarodowym

planowanie i koordynacja wszystkich etapów związanych z procesem kreacji 

zarządzanie podległym zespołem graphic designerów

ścisła współpraca z działami: marketingu, sprzedaży, produktu

koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi 

 

U kandydatów zwracamy uwagę na:

minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

umiejętność zarządzania czasem własnym oraz zespołu projektowego

doświadczenie w koordynacji kilku projektów jednocześnie

praktyczną znajomość pakietu Adobe

inicjatywę, wysoką motywację do pracy

 

Klient oferuje:

pełne wyzwan stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne warunki pracy oraz system premiowy

bogaty pakiet benefitów

 

 

 

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Dyrektor artystyczny, bardzo często nazywany z języka angielskiego Art directorem wbrew powszechnie przyjętym skojarzeniom nie musi mieć wiele wspólnego z branżą artystyczną jako taką. Stanowisko funkcjonuje w wielu firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach pozornie ze sztuką nie związanych. Osoba na nim obsadzona zajmuje się jednak koordynowaniem całokształtu działań z pogranicza artyzmu, co w praktyce oznacza podejmowanie ...
Praca Dyrektor Artystyczny (Art Director)