Zobacz więcej ofert pracy

Art Director

Devire
Poznań
praca stacjonarna
1703 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Poznań

Nr ref.: PL39354

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca innowacyjne i funkcjonalne akcesoria dziecięce. W związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

odpowiedzilaność za spójność i atrakcyjność przekazów graficznych we wszystkich kanałach offline i online na rynku międzynarodowym

planowanie i koordynacja wszystkich etapów związanych z procesem kreacji

zarządzanie podległym zespołem graphic designerów

ścisła współpraca z działami: marketingu, sprzedaży, produktu

koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi

U kandydatów zwracamy uwagę na:

minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

umiejętność zarządzania czasem własnym oraz zespołu projektowego

doświadczenie w koordynacji kilku projektów jednocześnie

praktyczną znajomość pakietu Adobe

inicjatywę, wysoką motywację do pracy

Klient oferuje:

pełne wyzwan stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne warunki pracy oraz system premiowy

bogaty pakiet benefitów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.