Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Assistant / Customer Support Coordinator

PANalytical B.V.
Warszawa
praca stacjonarna
4965 dni temu

Ogłoszenie numer: 119029, z dnia 2010-10-19

PANalytical (poprzednio Philips Analytical) jest wiodącym na świecie dostawcą aparatury analitycznej oraz oprogramowania do pomiarów metodami dyfrakcji rentgenowskiej (XRD) oraz spektrometrii fluorescencji rentgenowskiej (XRF) i może poszczycić się ponad 50 letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. PANalytical zatrudnia około 1000 osób na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Almelo (Holandia). Doskonale wyposażone laboratoria pracują w Japonii, Chinach, Stanach Zjednoczonych i w Holandii.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CSC_PL

Opis stanowiska

  • asystentka dyrektora oddziału,
  • organizacja i obsługa biura,
  • koordynacja pracy inżynierów serwisu w Polsce i krajach Europy Wschodniej,
  • wsparcie posprzedażowe klientów,

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość języka rosyjskiego,
  • obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet opieki medycznej,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ponad 50-letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.