Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Architekta

GPVT Pracownia Architektoniczna

Poznań

62 dni temu

Ogłoszenie numer: 3348136, z dnia 2020-05-14

Pracownia zajmuje się głównie projektami obiektów kubaturowych użyteczności publicznej np: Szkoły, uniwersytety, szpitale, budynki dworców kolejowych, hale widowiskowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne itp.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: 3/2020

Opis stanowiska

  • opracowywanie projektów obiektów użyteczności publicznej w branży architektonicznej,
  • inwentaryzacje,
  • sporządzanie detali
  • spotkania robocze z Inwestorem

Wymagania

  • absolwent lub student V roku na Wydziale Architektura i Urbanistyka
  • znajomość oprogramowania CAD
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • perspektywiczne stanowisko pracy oraz możliwość rozwoju
  • zdobywanie doświadczenia przy dużych realizacjach obiektów publicznych,
  • miłą atmosferę i pracę w charyzmatycznym zespole pod okiem profesjonalistów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Poznaj stanowisko: Urbanista
Urbanista jest specjalistą w zakresie opracowywania planów zagospodarowania przestrzeni. Obszarem zainteresowań osoby zatrudnionej w tym charakterze jest przede wszystkim przestrzeń publiczna miast różnej wielkości, ze szczególnym uwzględnieniem osiedli mieszkaniowych, centrów miast, etc. Urbanista nie tylko przygotowuje plany urbanistyczne, lecz także sprawuje nadzór nad ich poprawnym wykonawstwem. W ...
Praca Urbanista