Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Biura

DOMART

Katowice

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2537168, z dnia 2019-07-08

Zajmujemy się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla. Jesteśmy
Autoryzowanym Sprzedawcą
Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Węglokoks Kraj Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy biura,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Prowadzenie rejestru zakupów i sprzedaży oraz wystawianie faktur,
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach,
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały biurowe,
  • Inne, zlecone prace administracyjno-biurowe,

Wymagania

  • Zaangażowanie w pracę i realizowane projekty,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym,
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

DOMART

Firma zajmująca się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DOMART .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (264)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2090)
Radom (162)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (70)