Asystent / Asystentka Biura

DOMART

Katowice

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675534, z dnia 2019-10-02

Firma zajmująca się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy biura,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Prowadzenie rejestru zakupów i sprzedaży oraz wystawianie faktur,
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach,
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w niezbędne materiały biurowe,
  • nne, zlecone prace administracyjno-biurowe

Wymagania

  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym,
  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia,