Asystent / Asystentka biura

Watersystem

Zakręt

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2721497, z dnia 2019-11-04

Miejsce pracy: mazowieckie / Zakręt

Opis stanowiska

  • dbanie o wizerunek Firmy i wygląd stanowiska pracy zgodnie ze standardami
  • kontakt z osobami z zewnątrz i wewnątrz Firmy: bezpośredni, telefoniczny, mailowy
  • przyjmowanie Gości i obsługiwanie spotkań firmowych
  • koordynowanie obiegu dokumentów i rejestrowanie ich w systemie obiegu dokumentów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i usługodawcami
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizowanie wyjazdów służbowych Pracownikom
  • zaopatrzenie Biura w artykuły biurowe i spożywcze

Wymagania

  • min. 1 rok oświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz obsługi urządzeń biurowych (np. ksero, skaner, fax)
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • chęć uczenia się i poznawania nowych zagadnień

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy
Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji