Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/Asystentka Biura

Contec S.J.
Warszawa
praca stacjonarna
5642 dni temu

Ogłoszenie numer: 53032, z dnia 2008-12-05

Contec S.J.

Contec S.J. firma z branży IT, lider w dziedzinie programów taryfikacyjnych dla abonenckich central telefonicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna za bieżącą obsługę klientów, wykonywanie obowiązków recepcyjnych, wspieranie działu handlowego

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku m.in. 1 rok - znajomość języka angielskiego - dobra organizacja pracy - samodzielność i zaangażowanie - znajomość pakietu MS Office - łatwość nawiązywania kontaktów - obowiązkowość - wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne - punktualność

Oferujemy

Umowę o pracę, możliwość rozwoju osobistego, pracę w ciekawym środowisku