Asystent / Asystentka ds. administracji i marketingu

iFLOW Sp. z o.o.

Warszawa

22 dni temu

Od blisko 30 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Experience Management. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania pozwalające na doskonalenie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie obsługą klientów.

Współpraca z wartościowymi i ambitnymi ludźmi posiadającymi wysokie kwalifikacje jest kluczem do sukcesu naszej firmy. Poszukujemy ludzi kreatywnych, pracowitych i energicznych, którzy będą podzielać wyznawane przez nas wartości. Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • obsługa bieżących zadań administracyjno-biurowych, w tym obsługa poczty, zaopatrzenia, utrzymanie wizualnego stanu biura itp.
  • zarządzanie wewnętrzną komunikacją w firmie
  • obsługa zewnętrznej komunikacji marketingowo-sprzedażowej
  • przygotowywanie materiałów ofertowych
  • telefoniczny i korespondencyjny kontakt z klientami
  • prowadzenie wewnętrznych rejestrów firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami w ramach naszego programu Customer Excellence
  • ankietowanie klientów firmy
  • wsparcie w koordynacji prac wdrożeniowo-serwisowych
  • obsługa działań marketingowych, w tym utrzymanie cyfrowych kanałów: strona www, portale społecznościowe, co-marketing
  • współpraca ze sprzedażą w zakresie planowania i realizacji kampanii marketingowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, średnie lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • znajomość narzędzi graficznych np. Canva i innych pomocnych w marketingu
  • mile widziana znajomość Word Press
  • samodzielność oraz wysoka zdolność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • pracowitość i zaangażowanie
  • kreatywność i innowacyjność
Oferujemy:
  • rozwojową, ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze
  • udział w pracach marketingowych w międzynarodowej grupie firm partnerskich
  • elastyczny czas pracy sprzyjający równowadze pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym
  • system premiowania
  • benefity pozapłacowe - wsparcie finansowe inicjatyw pracowniczych w zakresie sportowego i zdrowego stylu życia z uwzględnieniem twoich/indywidualnych preferencji
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia NNW
  • pracę w przestronnym biurze, w dogodnej lokalizacji
  • eventy integracyjne
Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu
Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Praca Asystent Marketingu