Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. księgowości

SR Polska Sp. z o.o.

Warszawa

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2371623, z dnia 2019-04-08

Firma outsourcingowa SR Polska Sp. z o.o. proponuje szeroki zakres usług z dziedziny prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa księgowego, naliczania płac i obsługi kadrowej, a także doradztwa w zakresie prowadzonej działalności. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta/ki w dziale księgowości:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów w systemie FK Symfonia
  • uzgadnianie rozrachunków
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel

Wymagania

  • wykształcenie policealne lub wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • podstawowa znajomość zagadnień księgowych
  • znajomość pakietu MS Office oraz wszelkich urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego i/lub języka francuskiego
  • zaangażowanie oraz rzetelność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współpracę
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę w pracy

Poznaj

SR Polska Sp. z o.o. jest firmą outsourcingową, założoną przez wieloletnich dyrektorów Salustro Reydel Polska Sp. z o.o. Wspólnie z podmiotami stowarzyszonymi SR Polska świadczy usługi w zakresie: kompleksowej usługi księgowej; podgląd ksiąg rachunkowych on-line; raportowania informacji zarządczych; administracji płacowej i kadrowej; doradztwa prawnego i podatkowego; doradztwa w zakresie implementacji podmiotów zagranicznych w Polsce; domicililiation (udzielanie adresu w okresie zakładania lub likwidacji firmy).

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (75)