Asystent / Asystentka ds. Księgowości
Calan Human Capital Sp. Z o.o.
Warszawa
asystent
6 dni temu

Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze księgowości? Masz głowę do liczb i chcesz połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką? Poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku? Mamy idealną propozycję pracy dla Ciebie!

Jesteśmy międzynarodową firmą consultingową, specjalizująca się w profesjonalnych usługach z zakresu księgowości, payroll, IT, doradztwa personalnego oraz biznesowego. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe firmy z różnych branż, zwracające się do nas z uwagi na wysoki standard świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikowanie faktur
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Sprawdzanie poprawności danych
  • Przygotowanie raportów
Wymagania:
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dostępność co najmniej 25 godzin tygodniowo
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w samym centrum Warszawy
  • Ciekawe wyzwania
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Calan HR

We provide a tailor-made executive search service for companies in Poland and CEE. Our recruiting strategies and outside the box approach help us to adapt to each individual project and to deliver the best-fit candidate to your organization. We believe in focusing on people. Our recruiters invest time to understand the culture and needs of our clients. We base our selection of candidates on personality and much more than just job specifications and CVs.