Asystent / Asystentka ds. Marketingu

Crowe Advartis Accounting

Warszawa

4 dni temu

 Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie  poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie prezentacji i szablonów dokumentów
  • Aktualizacja stron internetowych
  • Przygotowywanie grafik do materiałów marketingowych
  • Wsparcie w tworzeniu newsletterów
  • Koordynacja zamówień i płatności marketingowych
  • Bieżące wsparcie pracy działu marketingu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PowerPoint
  • Umiejętność obsługi systemów do edycji stron www (CMS)
  • Zmysł graficzny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość obsługi programów graficznych
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w wymiarze 20h tygodniowo
  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu
Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Praca Asystent Marketingu