Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. Wsparcia Sprzedaży (transport drogowy)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Szczecin

12 dni temu

Miejsce pracy: Szczecin

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych),
  • Pracę w profesjonalnym środowisku.
Zadania:
  • Współpraca i wsparcie przedstawiciela handlowego w sprzedaży usług spedycji drogowej,
  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert,
  • Realizacja planów sprzedażowych i opieka nad klientem.
Oczekiwania:
  • Absolwent (lub student ostatniego roku) kierunku transport, logistyka lub kierunków pokrewnych,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane - doświadczenie w sprzedaży usług spedycji drogowej,
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Asystent Działu Sprzedaży Praca Asystent Działu Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1824)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)