Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. Zakupów

Brand Distribution Group

Białystok

9 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: ZAK-KRAJ/150618

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Główne obowiązki:

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • Tworzenie ofert i wycen w konsultacji z Kierownikiem Działu
  • Kontakt się z dostawcami
  • Wsparcie w rozszerzaniu oferty zakupowej
  • Przygotowywanie i zgłaszanie reklamacji do dostawców
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Działu

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane doświadczenie w handlu)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office - zwłaszcza Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Zdolności analityczne
  • Sumienność, samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

Dlaczego warto:

  • Praca na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
  • Możliwość dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne oraz możliwość dofinansowania szkoleń zewnętrznych)
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent ds. Zakupów

Asystent do spraw zakupów jest osobą odpowiedzialną za dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku analizuje informacje o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonuje wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów. Po dokonanej transakcji sporządza szczegółowy raport, który przekazuje przełożonym – w tym przypadku ...
Asystent ds. Zakupów Praca Asystent ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (182)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (126)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (835)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1704)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)