Asystent / Asystentka Dyrektor Marketingu z j. rosyjskim

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa

5 dni temu

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera kosmetyków poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku asystenckim/administracyjnym
  • Bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego (mile widziane osoby, w trakcie lub po ukończeniu filologii rosyjskiej)
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dokładności, skrupulatności i terminowości
  • Proaktywnej postawy wobec każdej sprawy :)
Twój przyszły zakres obowiązków:
  • Wspieranie przełożonego w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Organizacja kalendarza, podróży służbowych, spotkań i wizyt gości
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w firmie
  • Przygotowywanie raportów ze spotkań
  • Przygotowywanie, kompletowanie, weryfikowanie i przekazywanie niezbędnej dokumentacji w j. polskim oraz j. rosyjskim
Co pracodawca może Ci zaoferować?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o Pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość poznania „od środka” specyfiki pracy w prężnie działającym dziale marketingu
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której będziesz mieć nie tylko okazję się wykazać, ale, także wnieść na wyższy poziom swoje umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Mile widziane zainteresowanie reklamą, marketingiem lub social media

Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a chciałbyś spróbować swoich sił – nie masz nic do stracenia. Aplikuj!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu
Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Praca Asystent Marketingu