Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / Asystentka Dyrektora - Kierownik Biura Zarządu

Connect Finance Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5434 dni temu

Ogłoszenie numer: 71428, z dnia 2009-07-31

jest firmą działającą na rynku szeroko rozumianego consultingu biznesowego oraz usług finansowych. Firma świadczy usługi doradcze dla firm i przedsiębiorców oraz prowadzi działalności inwestycyjną typu Private Equity. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy biura (w tym czynności sekretarskie), kontakty z klientami oraz korespondencję i dokumentację związaną z funkcjonowaniem biura. Będzie uczestniczyła także w prowadzeniu projektów doradczych związanych z analizą finansową.

Wymagania

  • W zakresie wykształcenia: wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub prawniczym;
  • W zakresie wiedzy i doświadczenia: mile widziane doświadczenie w zakresie analiz finansowych - praktyka nie jest jednak warunkiem koniecznym, wymagana jest doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie aplikacji Word i Excel);
  • W zakresie znajomości języków obcych: znajomość języka angielskiego;
  • W zakresie umiejętności i cech osobowych: szukamy osób, które posiadają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, które potrafią planować i ustalać priorytety; bardzo ważnym kryterium będzie umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz umiejętność komunikowania się z klientami firmy; idealny/a kandydat/ka to osoba sumienna, systematyczna i otwarta na problemy.

Oferujemy

Oferujemy bardzo ciekawą pracę związaną z szeroko rozumianymi finansami przedsiębiorstw, umożliwiającą zdobycie interesujących doświadczeń zawodowych. Oferujemy także udział w szkoleniach i atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników i umiejetności.