Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Handlowego

XTG S.A.

Kraków

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2580105, z dnia 2019-07-31

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • aktywne wspieranie pracy działu sprzedaży i zakupów poprzez przygotowywanie ofert i analizę danych,
  • badanie rynku, poszukiwanie nowych kontrahentów,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych, obsługa procesu sprzedaży i zakupów,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • aktualizowanie cenników.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub w działach współpracujących z działem handlowym,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • sprawna obsługa komputera – dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP XL,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość branży elektronicznej.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki pracy (konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet multisport, elastyczny czas pracy),
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.

Poznaj

XTG S.A.

Firma XTG S.A. powstała w 2009 roku we Wrocławiu.
Posiadamy doświadczenie w branży zdobywane od wielu lat. Rozumiemy i realizujemy potrzeby naszych klientów. Stale poszerzamy asortyment, aby stać się wiodącym dystrybutorem elektroniki użytkowej w Polsce i w Europie.

Jesteśmy importerami i eksporterami sprzętu elektronicznego.
Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży telefonów komórkowych i tabletów. Potrafimy dostosować naszą ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolny asortyment w najniższych cenach rynkowych.

Działamy kompleksowo
Na każdym etapie współpracy służymy fachowym doradztwem i pomocą. W naszym zespole pracują pasjonaci nowoczesnych technologii, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Poznaj stanowisko: Asystent Biura Handlowego

Asystent Biura Handlowego jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Handlowego w firmie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: powadzenie kalendarza spotkań, ewidencja i prowadzenie korespondencji, prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, a także obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Poza tym pracownik ten musi czuwać nad ...
Asystent Biura Handlowego Praca Asystent Biura Handlowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1995)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (55)