Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent / Asystentka Działu Handlowego
Newmor Polska Sp. z o.o.
Warszawa
61 dni temu

Ogłoszenie numer: 4717356, z dnia 2021-05-24

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Office Assistant odpowiedzialna będzie za obsługę biura, ścisłą współpracę z Działem handlowym, pomoc w kontaktach z klientami, korespondencję z polskimi i zagranicznymi kontrahentami, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o ekspozycje firmy,
  • Zaopatrzenie i organizacja pracy biura,
  • Zapewnienie sprawnej obsługi recepcji- odbieranie telefonów, przyjmowanie gości,
  • Organizacja wysyłki poczty oraz pomoc w przygotowaniu korespondencji i dokumentów
  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami,
  • Skuteczna, stała współpraca z Działem Handlowym ,
  • Zapewnienie dobrego przepływu informacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Opracowywanie dokumentów, materiałów; oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • Telemarketing
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min B2, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Biegła znajomość systemu Windows, pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Absorbującą prace,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Ciekawe szkolenia.

Poznaj

NEWMOR Polska Sp. z o.o

Newmor Polska to lider wśród dostawców wysokiej klasy materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. Specjalizujemy się w
projektowaniu, produkcji i dystrybucji oklein ściennych, wykładzin oraz paneli winylowych przeznaczonych dla obiektów użyteczności
publicznej. Wykorzystując innowacyjne technologie nadruków dostarczamy również indywidualne i całkowicie personalizowane
fototapety, wykładziny dywanowe oraz wykładziny PVC. W naszej bogatej ofercie znajdują się nowoczesne, designerskie i profesjonalne
kolekcje, które umożliwiają wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób.