Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Księgowego

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Warszawa

10 dni temu

RADFARM

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych, rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżących spraw biurowo-administracyjnych
  • rozliczanie płatności w systemie księgowym
  • prowadzenie raportu kasowego
  • księgowanie dokumentów
  • prowadzenie zestawień wydatków w ramach poszczególnych projektów
  • weryfikacja zgodności wydatków pod względem księgowym
  • ścisła współpraca z główną księgową, działem płac, działem finansowym, działem księgowym
  • koordynacja przepływu dokumentów księgowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (mile widziane),
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobraumiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, pakiet MS Office)
  • Podstawowa znajomość Ustawy o rachunkowości
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą pracę w zgranym, sympatycznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami)"

Poznaj

Firma RADFARM została założona w 2000 roku.

Nazwa firmy wywodzi się od: doRADztwa FARMaceutycznego.

RADFARM świadczy kompleksowe usługi przede wszystkim w zakresie:

- rejestracji leków
- analiz rynkowych
- doradztwa marketingowego
- specjalistycznych szkoleń
- kierowania zespołami handlowymi
- wynajmu zespołów promocyjnych
- uzupełnianiu vacatów w strukturach firmowych.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (57)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2063)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (69)