Asystent / Asystentka działu Marketingu
Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty
Warszawa
asystent
pełny etat
umowa o pracę
8 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • przygotowanie contentu i prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych (FB, IG, IN)
  • obsługa stron internetowych (CMS)
  • obsługa profili GMB
  • pomoc w organizacji i obsługa wydarzeń firmowych (praca w niestandardowych godzinach)
  • nadzorowanie stanów magazynowych marketingu
  • dokumentacja fotograficzna wydarzeń firmowych
  • aktywny udział i koordynacja akcji charytatywnych
Wymagania:
  • obsługa programów graficznych
  • umiejętność robienia zdjęć i ich obróbka
  • lekkie pióro
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • umiejętność poruszania się w social mediach
Oferujemy:
  • miłą atmosferę
  • ciekawe zadania do wykonania
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Cygan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Grupa Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to Władysław Cygan otworzył swój pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze. Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym.

Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybką obsługą. Jesteśmy przekonani, że tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój.

Obecnie Grupa Cygan skupia 5 Autoryzowanych Stacji:

- Toyota Marki - Toyota Żerań - Lexus Warszawa Żerań - Toyota Poznań Centrum - Toyota Professional Bemowo

Spółka TMFlota wchodząca w skład Grupy, zajmuje się zarządzaniem flotami, a także krótko i długoterminowym wynajmem aut. W ciągłej sprzedaży mamy ponad 500 samochodów używanych z gwarancją. Każdy z nich przeszedł rygorystyczne, 145 punktowe badanie potwierdzone Certyfikatem Jakości Pewne Auto i objęty jest programem umożliwiającym wymianę na inny do 30 dni od daty zakupu.

Opracowaliśmy również program Cygan Assistance 24h, który przez całą dobę 7 dni w tygodniu służy naszym Klientom w każdej sytuacji związanej z awarią samochodu.

Zapraszamy do naszych Salonów i Serwisów.

Obiecujemy nieustannie starać się o Państwa zadowolenie.