Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka działu samochodów używanych

Trenkwalder

Wrocław

4 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AS/WRO/0818
Obowiązki:
  • bieżąca obsługa systemu z bazą danych pojazdów,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję samochodów na placu (ustawienie, czystość),
  • jazdy testowe z klientami,
  • uzupełnianie paliwa i podstawowe usprawnianie pojazdów (ładowanie akumulatora, dopompowanie opon itp.),
  • podstawianie i odbieranie pojazdów z serwisu,
  • kompletowanie dokumentów i kluczy zapasowych,
  • powielanie i aktualizacja ogłoszeń na wszystkich obsługiwanych portalach,
  • wstępna obsługa klienta (ogólna prezentacja pojazdu, zaproszenie do biura).
Wymagania:
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie pomiędzy 9:00 a 18:00,
  • prawo jazdy kat. B (ważne przynajmniej od roku),
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziany status ucznia / studenta.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • ciekawą pracę w branży motoryzacyjnej,
  • możliwość rozwoju w branży, poszerzenia swoich zainteresowań,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • pracę we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, okolice Muchoboru Wielkiego oraz Oporowa).

Zapraszamy do Trenkwalder: ul. Oławska 27-29, 5 piętro, Wrocław (8:00 - 16:00, od poniedziałku do piątku). Więcej informacji pod numerami: 605 123 562, 71 343 80 89.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Aplikujesz na ogłoszenie