Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży

Schwarzmϋller Polska Sp. z o.o.

Błonie

29 dni temu

z siedzibą w Błoniu,
poszukuje do wzmocnienia zespołu profesjonalnego/ej asystenta/ki do prowadzenia biura firmy w Błoniu.

Miejsce pracy: Błonie
Nr ref.: praca
Zadania:
  • obsługa urządzeń biurowych
  • korespondencja handlowa (niemiecki/polski)
  • zarządzanie korespondencją oraz dokumentami handlowymi
  • prace administracyjno-biurowe
  • obsługa recepcji
  • wspomaganie działu handlowego
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość programów EXCEL, WORD, przeglądarek internetowych
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielna organizacja pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • lojalność, sumienność, uczciwość,
  • komunikatywność, miłe usposobienie, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilną pracę w europejskim przedsiębiorstwie, jednak w niewielkim zespole i miłej atmosferze
  • stałe godziny pracy
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju
  • stałą płacę
  • wszelkie niezbędne do wykonywanych obowiązków narzędzia

Warunki współpracy:

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy: cały etat

Poznaj

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o.

Schwarzmüller Polska Sp. z o.o. to spółka córka Grupy Schwarzmüller - jednego z największych producentów naczep oraz przyczep w Europie.

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży