Asystent / Asystentka Handlowca

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Ciechanów

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2828564, z dnia 2019-12-16

Firma z branży windykacyjnej zatrudni pracowników do obsługi klienta biznesowego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Ciechanów

Nr Ref.: 02/11/2019

Opis stanowiska

  • kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem;
  • aktywne wsparcie sprzedaży/ działu handlowego;
  • budowanie oraz utrzymywaniem pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

  • nienagannej dykcji;
  • dobrej organizacji pracy własnej;
  • cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i presją czasu;
  • kreatywności.

Oferujemy

  • szkolenia w zakresie prawa gospodarczego;
  • dogodne, dostosowane do pracownika godziny pracy;
  • wynagrodzenie: stawka godzinowa i prowizja
  • przyjazną atmosferę w zespole;
  • zatrudnienie w stabilnej firmie.

Poznaj

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży