Asystent / Asystentka Księgowości

Ursyn Car

Warszawa Ursynów

21 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Zadania:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych;

  • windykacja należności;
  • bieżące sprawy księgowe;
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne;
  • Terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy ;
  • Otwartości na zmiany oraz chęci zdobywania wiedzy z różnych obszarów.
Oferujemy:
  • Gwarantujemy ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • współpracę z prężnie działającym, profesjonalnym zespołem;
  • przyjazne środowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości